Facebook nuk mund të blihet
Yahoo, Google dhe Microsoft prej vitesh kishin sytë nga rrjeti social më popullorë në botë por tani jo më. Drejtuesit e Facebook shprehen se ata nuk kanë më blerës dhe oferta.

Kjo sipas tyre pasi vlerë e rrjetit është rritur shumë kohët e fundit dhe askush nuk ka aq shumë para për të ofruar.

Google ka shpenzuar për të ndërtuar Google+ 585 milion dollar, pasi kjo i mbeti e vetmja rrugë për të pasur një rrjet social të ngjashëm me Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori