Facebook mbyll 583 milionë llogari false
Pëlqej
Facebook në tre mujorin e parë të 2018 mbyll 583 milionë llogarirreme.

Facebook tha se ka hequr 837 milionë përmbajtje të padëshiruara periudhës janar-mars të këtij viti dhe se afro 100 për qind e përmbajtjeve janë zbuluar dhe hequr përpara se të raportohen.

Kompania beson se 3 deri në 4 për qind e 2 miliardë llogarive aktive janë të rreme. /albeu.com/

Shtuar më 17/05/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori