Ekran 360 gradësh, çfarë premton Apple për iPhonin e ri
Iphone i ri që do të vijë parashikohet të jetë me dy anë.

Për të pasur ekranin 360-gradësh, Apple e ka marrë patentën që në vitin 2013 dhe esa duket tashmë do t'i bëjë gjërat konkrete shkruan albeu.com.

Ekrani dy-anësh, të ndihmon që të luash lojëra në një anë dhe në anën tjetër të vazhdosh normalisht.

Gjithashtu veprimet do të jenë 3D që e bën akoma edhe më interesante situatën. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2019, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori