Dizajn ndryshe i Golf 8 (FOTO LAJM)

Volkswage premton se këtë herë do të sjellë në treg modelin e ri të Golfit, i cili pritet të vijë në versionin Targa, që do të thotë gjysmë kabrio.

Përpos modelit klasik kabrio, Volksëageni pritet të lansojë edhe versionin Targa, të cilit kulmi i largohet manualisht dhe jo në mënyrë automatike. Volksëageni është duke konsideruar seriozisht këtë stil të trupit për ta shtuar në familjen e Golfit.

Pritet që Golf 8 të jetë gati për në vitin 2017 dhe pritet që të jetë i pajisur me marsh me dhjetë shpejtësi. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori