Dhjetë smartphonët më të mirë të vitit 2013 (FOTO-LAJM)

1. Htc One
Në gjysmën e dytë të këti viti tregu i smartphoneve me siguri nuk do të qëndrojë duke fjetur. Modelet e rëndësishme janë prezantuar dhe do të prezantohen për pasionantët e telefonisë celulare.

Nga Lumia Nokia 1020">1020, i ashtuquajturi Eos, me një kamera 41 Megapixel e deri tek Samsung Galaxy Note 3, ja disa prej telefonave smartphone më të mirë të vitit 2013">2013. (janar-qershor). /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2013, ora 19:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori