Dhjetë aparatet fotografike më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM)

1. Leica, 1,9 milion dollarë
Me përvojën, trajnimet dhe një dozë talenti, fotografët nuk kanë nevojë të blejnë aparatët më të shtrenjta të planetit për të realizuar foto të bukura, por ama ata duhet të njohin se cilët aparate janë më cilësoret.

Më lartë po ju paraqesim një listë me aparatet fotgrafike më të shtrenjta që janë sot në treg. Ato nisin nga 6 mijë dollarë deri tek 43 mijë dollare. Në këtë galeri fotosh janë përfshirë edhe dy aparatë të vjetër që kanë vlerën e një dhe dy milion dollarëve. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori