Del në treg FIFA 12
EA Sport ka nxjerr në treg lojën FIFA 12 këtë fundjavë. Në pak ditë ajo ka shënuar një rekord shitjes duke u pozicionuar në vendin e tretë ndër lojërat më të shitura pas Call of Duty: Black Ops dhe Call of Duty: Modern Warfare 2.

FIFA 12 në SHBA shitet për rreth 50 dollarë ndërsa në Britaninë e Madhe për rreth 40 paund. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2011, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori