Dalin specifikimet e Samsung Galaxy Mega 2
Samsung zbulon imazhet e reja të Galaxy Mega 2. Telefoni është i pajisur me një ekran 720p, 1.5GB RAM, memorje te zgjerueshme 16GB, kamera 8MP me LED flash në anën e pasme dhe një kamera 2.1MP frontale, lidhje LTE , një bateri 2,800mAh, FM radio dhe Android 4.4 Kitkat janë të listuara gjithashtu.

Edhe pse nga specifikimet kundërshtojnë atë që janë thene më parë. Një listë nga TENAA thote se Galaxy Mega 2 do te jete me 2 GB RAM dhe jo 1.5 GB. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori