Dalim fotot e para të BlackBerry Classic
Shfaqen imazhet e para të BlackBerry Classic. Në fotot e para shikohen edhe pajisjet së bashku me një pjesë të vogël të te afërmve të saj. Ato përfshijnë BlackBerry Q10, BlackBerry Bold 9900, si dhe BlackBerry Porsche Dizajn P'9981.

Classic do të synojë versionin purists te BlackBerry, per klientet të cilët nuk kanë dëshirë të ndryshojnë zakonet e tyre smartphone. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori