Cilat janë fotografitë më të pëlqyera në Instagramin tuaj, mësojeni vetëm me një hap
2018-a ka qenë një vit jashtëzakonisht i gjatë. Na thoni diçka që ndodhi në mars. S’ju kujtohet asgjë? As ne. 2018-a ka qenë si tre vite të ngjeshura në një të vetëm.

Fundviti vlen për të reflektuar mbi ç’mësuam këtë vit. Nëse s’keni mësuar ende ç’duhet të postoni në Instagram që të shpërbleheni mirë me zemra të kuqe, jemi këtu për ju.

Top Nine zhbiron në profilin tuaj në Instagram dhe përpilon një kolazh me nëntë fotot më popullore të 2018-s">2018-s. Mjafton të shkruani emrin tuaj të përdoruesit dhe adresën e email-it.

Top Nine ju dërgon një email një raport me nëntë postimet që ecën më mirë në profilin tuaj gjatë këtij viti. Gjithashtu ju tregon sa pëlqime keni marrë gjithsej gjatë 2018-s">2018-s. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori