Cila është më e shpejta? Gara ndërmjet BMW M2, M4, M5 dhe M6 (VIDEO)
Car Wow ka realizuar një garë në distancë çerek milje ndërmjet modeleve M të BMW.

Në këtë garë kanë qenë modelet M2, M4, M5 30 Jahre dhe M6.
Shtuar më 04/09/2017, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori