Cila do të jetë e ardhmja e Facebook-ut?
Facebook është trendy momental i shumë personave në të gjithë botën.

Shumica nga ne e pyesin shpesh veten, se a do të vazhdojë akoma trendy i këtij rrjeti social dhe për sa kohë mundet të vazhdojë ai.

Derisa ne vazhdojmë dhe debatojmë për këtë çështje, Zukenberg-u nga ana tjetër blen kompani të vogla, të cilat e ndihmojnë Facebook-un që të përshtatet me çdo trend të ri të së ardhmes.

Ekspertët thonë se rrjeti social "Facebook" në të ardhmen do të ketë ndryshime të mëdha, por se ata nuk e dinë me siguri nëse do të zhduket ndonjëherë si mënyrë komunikimi apo jo. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori