Cdo te thote te punosh ne Google?!
Albeu.com
Google njihet per kushtet e mira per punonjesit. Por kur do ti shikoni keto 40 foto, do te habiteni. Zyrat e Google me shume ngjajne ne nje kopsht per femije se se ne zyra pune ...Ne fakt ky eshte celesi i suksesit. Gjitchka eshte menduar ne ate menyre qe punonjesit te mos merziten. Punonjesit nuk kane nje vend te caktuar ku te punojne. Cdo kush mund te marr laptopin dhe te kaloje ne dhomen qe i pelqen. Gjate kohes qe punon, mund te bej masazh trupit te vet, te shikoje akuariumin, te ushtroje etj. etj. Brenda nuk mungon as pishina, as bora, as lodrat ...


SHIKONI 40 FOTO TE AMBIENTEVE TE BRENDSHME TE GOOGLE


Ja disa shembuj:Shtuar më 18/08/2008, ora 22:08
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori