Britani, ja 10 makinat mė tė lira nė shitje (FOTO-LAJM)

1. Dacia Sandero
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė sondazh i kohėve tė fundit zbuloi se 38 pėr qind e konsumatorėve po planifikojnė pėr tė ndryshuar makinėn e tyre nė 12 muajt e ardhshėm. Telegraph.co.uk liston dhjetė makinat mė tė lira tė cilat janė nė shitje nė Britaninė e Madhe. /albeu.com/


Shtuar më 21/12/2012, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.