BlackBerry Priv me ekran 5.4 inç (FOTO LAJM)

Telefoni më i ri i sjellë nga kompania BlackBerry do të ketë emrin Priv.

Sipas "Evleaks", BlackBerry Priv do të ketë ekran 5.4-inç QHD, procesor 1.8GHz Snapdragon, kamerë 18-MP dhe 3GB RAM.

Ndërkohë akoma nuk dihet asnjë informacion në lidhje me zyrtarizimin e kësaj pajisje. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2015, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori