BlackBerry Priv i punuar në ar (FOTO LAJM)

Kompania "Karalux" po punon pwr tw sjellw versionin e BlackBerryt tw punuar nw ar.

"Inxhinierëve iu deshën së paku dy orë për të operuar në detaje dhe 4 orë tjera në më shumë se 10 procedura për të kompletuar BlackBerry Privin e parë të punuar në ar",thuhet në njoftimin e kompanisë.

Sa i përket çmimit, telefoni i punuar në ar kushton 1111 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori