BlackBerry prezanton smartfonin e ri Z30 (VIDEO)
BlackBerry prtezanton smartofonin Z30 i cili është pajisur me sistem operativ të Blackberry, 10.2. Ai ka një ekran me rezolucion 1280×720, 5 inç Super AMOLED që e zë gjithë hapësirën e modelit.


Smartfoni ka gjithashtu një procesor me dy bërthama 1.7 GHz me një GPU me katër bërthama Adreno 320, 2 GB RAM, një antenë e një gjenerate të re që jep lidhje cilësore në sinjale të dobëta dhe një bateri 2880mAh. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2013, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori