Bill Gates e ka një telefon, por ai nuk është Windows Phone (VIDEO)
Edhe pse ishin shokë dhe rivalë me Steve Jobs, Bill Gates ka vendosur që të zgjedhë telefon të ndryshëm nga ata që prodhon kompania e tij Microsoft dhe Apple.

Ai për telefon të ri ka zgjedhur pajisje me sistem operativ Android.
Gates këtë e tregoi në një emision televiziv ku deklaroi se konkurrenca në këtë industri është e jashtëzakonshme.

Nuk dihet se çfarë pajisje telefonike përdor ai, por mendohet të jetë ndonjëri nga modelet e fundit të Samsung. /albeu.com/Shtuar më 26/09/2017, ora 21:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori