Bllokohet WhatsApp, alarm për miliona përdorues
Pëlqej
Aplikacioni i njohur i mesazheve WhatsApp ka rënë nga sistemi pak minuta më parë.

Kjo ka bërë që njerëzit të mos munden të dërgojnë apo të pranojnë mesazhe.


“#Whatsappdown” është bërë një ndër temat kryesore në Twitter këto momente, teksa përdoruesit e WhatsApp po shfaqin pakënaqësitë e tyre për mosfunksionimin e aplikacionit.

Rreth 2000 raportime për probleme me aplikacionin kanë shkuar tek siti zyrtar vetëm oret e fundit. Nuk dihet ende shkaku, shtrirja dhe kohëzgjatja e këtij defekti. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2017, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori