Bllokohet Facebook, alarm tek përdoruesit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rrjeti social Facebook ka hasur probleme para disa minutash dhe ka rënë.

Nuk dihet nëse është vetëm për shqipërinë apo është ndonjë problem në mbarë botën.

I vetmi opsion që punon për momentin është Messeenger.

Shtuar më 03/08/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori