Avioni privat VIP më i madh në botë, vjen me çmim marramendës (FOTTO LAJM)

Mirë se vini në avionin më të madh privat në botë që keni parë ndonjëherë - VVIP Dreamliner B787.

Ky avion përmban një sallon ndenjeje dhe zyre, hapësira për ngrënie, një dhomë gjumi të rehatshme me një televizor 42 inc, një dollap të madh dhe një banjo, ashtu si një hotel, përfshinë edhe dushin.

DeerJet ka prodhuar motrën e saj VVIP Dreamliner B787, që ngjason më shumë me një hotel në qiell, për të cilin çdo person ëndërron të udhëtoj me të.

Avioni ka kapacitet deri në 40 udhëtarë dhe krahasohet me një hotel fluturues.

Avioni kap vlerën e 230 milionë funteve. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2017, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori