Audi prezanton modelin më të ri Audi Q3 (FOTO LAJM)

Audi Q3 është versioni më i ri i makinës familjare që Audi ka menduar të hedhë në treg.

Modeli më i ri i Audit do të ketë motor me kapacitet turbocharged 2.0-litra me katër cilindra që arrin 220 kuaj fuqi, si dhe shtatë shpejtësi S tronic dual-clutch.

Gjithashtu ndryshime janë bërë dhe në pamjen e jashtme dhe mbrojtëse të reja të makinës. Audi Q3 është një makinë e pajisur me rrjetin 46 LTE dhe pajisjen për shpërndarje të Wi-Fi-së dhe pritet të dalë në treg ne vitin 2016. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori