Audi A7 Sportback spektakël në shkretëtirë (VIDEO)
Audi prezanton një video të re ku tregon modelin A7 Sportback se si "sulmon" shkretëtirën në Dubai. Kjo është një makinë e cila duket se nuk e ka problem që të përballojë rrymën dhe trysninë e rërës.

Modeli i fundit i Audi A7 Sportback ka drita LED, motor V6 3.0 TDI me 272 ose 218 kuajfuqi. Modeli A7 kushton 51 mijë euro, ndërsa modeli S7 82 mijë euro. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori