Asnjëherë se keni parë nga kaq afër (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndoshta edhe keni pyetur veten, vallë sa më e vështirë është të jesh pilot avioni se sa shofer makine?

Pa bërë komente, ju sjellim 19 fotografi nga kabina të ndryshme avionësh.

Shiheni vetë se cila është më e vështirë. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2012, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian