Apple zhgënjen blerësit besnikë, këtë vit nuk ka iPhone 12
Apple ka bërë publike produktet e fundit për këtë vit duke lënë të habitur blerësit e saj të besuar.

Këtë vit nuk ka iPhone 12.

Dhe pse prej kohësh, qarkullonin pamje të tij, cmime me të cilat mund të shitej, Apple nuk ka prezantuar asnjë iPhone 12.

Por pavarësisht kësaj, Apple ka prezantuar Apple ëatch 6 dhe iPad Air 4 dhe një sërë produktesh të tjera inovative.


Shtuar më 15/09/2020, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori