Apple zëvendëson falas bateritë difektoze të iPhone 5
Apple ka nisur një program për zëvendësimin falas të baterive difektoze në disa iPhone 5. “Apple ka vënë re se një përqindje e vogël e iPhone 5 mund të kenë një bateri të reduktuar ose duhet të karikohet më shpesh” thuhet ne njoftimin e kompanis.


Apple ka shpjeguar se pajisjet e prekura janë shitur në mes të lançimit, në shtator të 2012 dhe janar të 2013. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori