Apple Watch sjell lojën "Letterpad"
Apple Watch sjell risinë e saj më të fundit lojën me emrin "Letterpad’, e cila do të jetë në dispozicion dhe për iPhone dhe iPad.

Loja do të ketë 200 enigma për të zgjidhur, ku përdoruesit duhet të formojnë fjalën e duhur në bazë të një teme të dhënë. Përdoruesit do të kenë mundësi gjithashtu të krijojnë enigmat e tyre dhe t’i shpërndajnë ata me lojtarët e tjerë.

Ndërkohë nuk jepen detaje se kur kjo orë do të vijë në treg, për të gjithë ato që janë të apasionuar pas lojërave. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 14:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori