Apple rrit çmimin e tabletit iPad Pro
Pëlqej
Apple me qetësi ka rritur çmimin e versioneve 256 dhe 516 gigabajt të tabletit iPad Pro.

Rritja e çmimit është bërë pasi Apple Store është kthyer online pas ceremonisë së prezantimit të iPhone X.

Të gjitha modelet 256 dhe 512 gigabajt të iPad Pro tani janë për 50 dollarë më shtrenjtë sesa më parë. Modeli me ekran 10.5-inç me 25 GB tani kushton 799 dollarë, ndërsa ai me 512 GB do të kushtojë 999 dollarë.

iPad Pro me ekran 12.9-inç do të kushtojë 949 dollarë për modelin me 256 GB, derisa ai me 512 do të kushtojë 1,149 dollarë.


Shtuar më 14/09/2017, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori