Apple prodhon iPad-in e ri
Kush nuk ka prekur akoma iPad 2, vetëm mund ta imagjinojë atë. Mjafton të përmendësh se është 15% më i lehtë se iPadi 1 dhe mendja e gjithësecilit mund të kuptoj arritjet më të fundit të teknologjisë.

Edhe pse me përmasa të tilla, aty mund të shihni filma, të luani pafund, të shikoni foto si dhe të kompozoni muzikë.

Nëse do të krahasonim iPad-in e ri të Apple-it, me paraardhësin e tij, është 8.8 mm më i hollë. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2011, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori