Apple prezanton në 9 shtator produktet e reja
Në nëntë shtator, kompania Apple organizon eventin më të madh të vjeshtës ku pritet të prezantohen disa produkte. Lajmi u bë i ditur nga vetë kompania e cila njoftoi prezantimin e dy iPhoneve të shumëpritur, orën iWatch.

Në këte event Apple do të lançojë iPhone me madhësi më të madhe se iPhoni aktual. Pritet që ata të kenë përmasa 4.7 dhe 5.5. inç. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori