Apple nxjerr iPhone 4S, për ata që nuk janë të pasur
Kompania Apple po përgatitet të prezantojë modelin e ri iPhone 4S. Ky model iPhone do të prezantohet për publikun në 4 tetor, në momentin kur do të prezantohet edhe iPhone5.

Modeli i iPhone 4S në pamje të parë duket si iPhone4, por ky model është një iPhone4 më i lirë dhe mund të blihet nga të gjitha ata që nuk i kanë mundësitë për një iPhone më të shtrenjtë.

Specifikat e mëtejshme për funksionimin e iPhone 4S, kompania Apple do ti shpjegojë gjatë prezantimit. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2011, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori