Apple njeh Kosovën
Pëlqej
Kompania "Apple" ka njohur shtetin e Kosovës.

Ky mund të konsiderohet një lajm mjaft i mirë, pas njohjes që i bëri pak kohë më parë Kosovës edhe Facebook.

Pas "Apple" dhe "Facebook", duket se asnjë kompani tjetër nuk do të ketë më hezitimin ta listojë Kosovën si shtet. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori