Apple jep detajet e para të iPhone 6
Publikohet detaje te reja të iPhone 6. Duke iu referuar modelit prej 5.5 polësh, blogu iSpazio shkruan se ai do të jetë i pajirur me një bateri më të madhe dhe për pasojë për një performancë më të mirë të iPhon-it të ri.

Nga pikëpamja estetike versioni 5.5 polësh do të ketë një mikrofon të ri dhe një kornizë më të butë në pjesën e menusë, ndërsa në total do të jetë më i madh. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2014, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori