Apple bën gati modelet e reja iPhone
Akoma nuk ka lancuar iPhone-n low cost 5C planifikuar për në dhjetë shtator por Apple po punon për një telefon të ri i cili do të ketë një monitor prej 5 deri në 6 inç duke zmadhuar përmasat e iPhone 5 i cili ka një ekran prej 4 inç.

Bëhet fjalë për phablet, një segment i tregut i përhapur shumë kohët e fundit. SMS-të dhe telefonatat tashmë janë zëvendësuar nga filmat, video-lojrat, chat-et dhe ebook-ët. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 18:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori