AlessiTab arrin në nëntor (VIDEO)
AlessiTab
AlessiTab do të lansohet në nëntor në Itali, ndërsa do të fillojë shitjen me çmim 399 euro dhe do të ketë kapacitet 16GB. Paisja ka Wi-Fi, TV Digital, dhe ekran 10 inç, dhe ka formën e shkronjës L dhe nuk mund të merret më vete në udhëtime për shkak të formës.
Megjithatë forma e tij lejon shikim të drejtë të një filmi, nëse e vendosni mbi tavolinë, apo nëse dëshironi të shfletoni diçka në internet.

Sipas projektuesve të paisjes, tableti nuk do të mbështet në platformën Android, dhe të gjitha aplikacionet dhe widgetet janë të krijuara për përdorim të mediave në shtëpi. Paisja ka gjithashtu një kamerë, mikrofon, dhe folës kështu që ju mund të përdorni pajisjen edhe si një telefon VoIP. (albeu.com)

Shikoni videon për informata më të hollësishme:

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Zum1IQyR9oM?fs=1&hl=de_DE">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 24/09/2010, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori