A ju kujtohen kėto celularė? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sa shpejt qė kalon koha! Ose ndoshta nuk kalon edhe aq shpejt por zhvillimi i shpejtė i teknologjisė na bėn qė ta ndjejmė kohėn sikur kalon shpejtė.

Nė fotogalerinė e mėsipėrme ju sjellim disa modele celularėsh, tė cilėt deri para pak vitesh ishin shumė tė shtrenjtė ndėrsa sot nuk gjenden as si celularė tė pėrdorur.

Shikoni fotogalerinė dhe kontrolloni nėse mes celularėve nė foto ndodhet edhe modeli i ndonjėrit prej atyre qė ju keni pėrdorur! /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.