A ju kujtohen këto celularë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sa shpejt që kalon koha! Ose ndoshta nuk kalon edhe aq shpejt por zhvillimi i shpejtë i teknologjisë na bën që ta ndjejmë kohën sikur kalon shpejtë.

Në fotogalerinë e mësipërme ju sjellim disa modele celularësh, të cilët deri para pak vitesh ishin shumë të shtrenjtë ndërsa sot nuk gjenden as si celularë të përdorur.

Shikoni fotogalerinë dhe kontrolloni nëse mes celularëve në foto ndodhet edhe modeli i ndonjërit prej atyre që ju keni përdorur! /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit