A është ky telefoni më i bukur që keni parë ndonjëherë? (FOTO-LAJM)

A është ky telefoni më i bukur, që kemi parë deri më sot? Kjo është pyetja që ngrejnë disa nga mediat e huaja të cilat publikojnë imazhet e fundit të telefonit të ri të Sharp.

AQUOS Crystal ka një ekran të pabesueshëm me diagonalen prej 5-inç që shtrihet nga cepi në cep, duke i dhënë pajisjes një pamje pa asnjë mbështjellës metalik, çfarë jemi mësuar të shohim deri më sot. Aquos Crystal do të sjell një proces të linjës Snapdragon dhe Android KitKat 4.4.2. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori