A ėshtė ky Samsung Galaxy S IV?
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Po afrohet fundi i kėtij viti, dhe ēka ėshtė mė e rėndėsishme pėr ne fillimi i vitit tė ri, kur nė Las-Vegas do tė mbahet panairi mė i madh i elektronikės, tradicionali “CES”, shkruan Zėri.

Nė kėtė panair novitetet e tyre do t’i ekspozojnė tė gjithė prodhuesit, dhe natyrisht nė mesin e tyre do tė jetė edhe “Samsung”, i cili do tė mund tė prezantonte pajisjen e tij tė re nė segmentin e telefonave tė menēur. Kėshtu tashmė kanė filluar tė qarkullojnė disa thashetheme pėr telefonin Samsung Galaxy S IV.

Sipas kėtyre thashethemeve Samsung Galaxy S IV do tė duhet tė pėrmbajė ekranin Full HD AMOLED me diagonale pesė inē me rezolucion 1920x1080 pikselė. Sipas burimeve nė fjalė, ky telefon i menēur do tė pėrmbajė 3GB memorie punuese, baterinė e kapacitetit 3.200 mAh, kamerėn e parme prej 1.9 megapikselė dhe kapacitetin pėr tė dhėna prej 16, 32, 64 dhe besoni apo jo edhe 128 GB.

Samsung Galaxy S IV pra do tė duhet tė prezantohet nė panairin CES 2013, ndėrsa nė treg do tė duhet tė paraqitej nė muajin shkurt tė vitit 2013. Dhe a janė kėto thashetheme tė vėrteta pritet tė shihet nė ditėt nė vijim.
Shtuar më 24/11/2012, ora 12:00
fani mustafa
e Enjte 29 Nëntor 2012, Ora 20:06
nuk o s4 ky ka dal moti ne evrop
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.