A është kjo një zyrë e së ardhmes? (FOTO-LAJM)

A është kjo një zyrë e së ardhmes? Mund të duket si një film por kjo është pajisja me e fundit për ata që punojnë shumë në zyre. Kjo është zyra më e avancuar që mund të kenë parë ndonjehere në shtëpi dhe vjen e pajisur me një qendër të kontrollit me prekje, me tre ekrane LED.


Zyra është w pajisur me një "touchscree" per dorën e majtë, mouse per te djathten dhe tre ekranet e levizshme sipas pozicionit. Ndërkohë që është edhe një karrige lëkure italiane e cila ju lejon të ktheheni ose të punoni ne pozicione te ndryshme.

Ne fakt per te arreduar zyren tuaj ne kete forme duhet te shpenzonin 30 mije paunde. Versioni më i arsyeshëm i zyrës MWe Lab mund të kushtojë 4 mije paunde. Ajo është duke u përdorur nga Marina Amerikane dhe kompani si Microsoft. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2013, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori