A do të jetë ky iPhone 6 që pritet të dalë në treg? (FOTO-LAJM)

Apple do të shesë më shumë se 10 milionë iPhone 6 në javën e parë pas debutimit të telefonit të shumë-pritur në treg. Shumë analistë presin që Apple të përfitojë nga kërkesa më e madhe për modelet e reja me madhësi të ndryshme të ekraneve.

Pritet që Apple të lëshojë dy variante të iPhone 6, njërin me ekranin prej 4.7 inç dhe tjetrin, modelin e parë të fabletit me ekranin prej 5.5 inç. Më lartë po ju paraqesim edhe fotot e fundit të iPhone 6 të publikuara nga mediat e huaja. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori