75 miliardë mesazhe në vit, WhatsApp thyen rekordet
Pëlqej
WhatsApp është një ndër rrjetet sociale më të përdorura dhe në vitin 2017 janë dërguar plot 75 miliardë mesazhe.

Ky numër është më i madh për 10 miliardë se që ishte në vitin 2016.

13 miliardë ishin mesazhe me foto ndërsa pesë miliardë me video. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2018, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori