10 makinat më të vlerësuara (FOTO LAJM)

Sipas The Telegraph këto janë 10 makinat më të vlerësuara sipa kategorive: Makinë qyteti: Hyundai i10 1.2 Classic
Makinat, janë një nga pasionet më të mëdhatë të meshkujve. Kjo ndoshta është edhe arsyea pse gabojnë “financiarisht” kur blejnë një të tillë. Por në një krizë financiare gabime të tilla nuk tolerohen.

Së pari kur blihet një makinë duhet llogaritur mbi arsyen primare për të cilën blihet. Nëse blihet për familjen, duhet para konsumi. Nëse për pushime duhet parë komoditeti dhe shpejtësia, e kështu me radhë.

Por cilat janë makinat më me vlerë për disa nga kategoritë kryesore?

Ja cilat janë ato sipas gazetës "The Telegraph":
Shtuar më 17/02/2012, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori