10 laptopët më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM)

Lenovo ThinkPad W540 ($2300)
Pëlqej
Ne po jetojmë në epokën e ndryshimeve të mëdha teknologjike, ku kompjuterët zhvillohen shpejt.

Por, disa nga laptopët janë më ekskluzivë dhe vijnë me çmime shumëfish më të larta se laptopët e zakonshëm.

Më sipër, 10 laptopët më shtrenjtë në treg. /albeu.com/

Shtuar më 13/05/2017, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori