Runcible, smartfonin nė formė ore (FOTO LAJM)

Pajisja elektronike në formë të rrumbullakët e njohur me emrin Runcible, është dhe smartfoni më i ri i planifikuar nga Kompania Monohm, me bazë në Berkeley të Kalifornisë, ka planifikuar që javën e ar

 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A do ndikojë pagesa 5 euro në Rrugën e Kombit, në pakësimin e qarkullimit mes Shqipërisë dhe Kosovës?
20%
20%
20%