Prishja e teatrit, përlotet Neritan Liçaj (VIDEO)
Policia ka rrethuar Teatrin Kombëtar dhe ka larguar nga hyrja artistët dhe intelektualët që janë kundër shembjes së tij.

Ndërkohë gazetarja e News 24, Anxhela Devole ka publikuar në faqen e saj në Facebook momente nga protesta maratonë për mos lejimin e shembjes së tij, ku shihet se aktori Neritan Liçaj është përlotur.

Policia gjithashtu ka larguar me forcë disa prej artistëve që protestonin aty, por edhe qytetarë dhe mes tyre ka pasur përplasje.
Shtuar më 24/07/2019, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori