"Pasi pashë "gjithçka" ikëm në komisariat", zbardhet dëshmia e motrës së Xhiselës
Porkuroria e Krujës ditënm e djeshme ka marrë në pyetje, motrën dhe nënë e Xhisiela Malokut, në mënyrë që të zbardhë detaje të reja në lidhje me akuzat për përndjekje ndaj Rexhep Rrajës.

Motra e Xhisielës, A.Maloku sipas dëshmisë në prokurori, Xhisiela dhe Rexhepi kanë qënë në një lidhje prej 7 vitesh, ndërsa viti i fundit ka ngjallur shumë debte midis tyre, ku nuk kanë munuguar ndarjet dhe ribashkimet e tyre.

A.Maloku ndër të tjera ka deklaruar se në korrik të këtij viti, motra e saj i ka dhënë fund përfundimisht lidhjes me djalin e deputetit të PS.

Ndër të tjera, motra e Xhisielës, ka pohuar para hetuesëve se kishte vënë re shenja dhune në trupin e motres së saj dhe kishte shoqëruar në Komisariatin e Krujës për të bërë kallëzimin. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 15:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori