Noizy habit me postimin e fundit, kë po "thumbon" këtë herë? (FOTO LAJM)

Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Noizy është një prej emrave më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare.

Ai është goxha aktiv edhe në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe ndan pjesë nga përditshmëria e tij si dhe informacione për projektet muzikore.

Por, përmes një postimi të fundit, ai thotë se duhet të kemi kujdes së kë e mbështesim, por nuk e sqaroi me kë e ka.

Kujdes Kur suportoni njerz se në fund të thojn të dhjefsha kalin…harrojn Kur ishinm e 100 ndjekës. Dhe zintereza i jep dor ta njofi shqiptaria”, shkruan Noizy.
Shtuar më 12/11/2020, ora 22:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori