Juventus-Milan, 15 mijë gra do të jenë në stadium për të ndjekur finalen
Pesëmbëdhjetë mijë gra do të jenë të pranishme në stadiumin "Abdullah City" në Gedda ku Juventusi dhe Milan do të luajnë sot në orën 18.30 finalen e superkupës së Italisë, shkruan Albeu.com.

Tuttosport njofton gjithashtu se nje e katërta e stadiumit do të jetë e mbushur me spektatore femra.

Ndërkohë për gratë është hapur vetëm një sektor tribune dhe sipas gazetës ka ankesa për shkak se nuk ka banjo të dedikuara për femrat. /albeu.com/


Shtuar më 16/01/2019, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori