"Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave", Bleona bën për "dush të ftohtë" fansin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Bleona ndan shpesh herë foto dhe video me ndjekësit që marrin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video ku shihet një makinë “Lamborghini” luksoze që kalon mbi makinat e tjera, sepse nuk mundet të presë në trafik bashkë me to. “Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe”, ka shkruar Bleona pranë videos e cila është komentuar gjatë.

Por njëri nga fansat i ka lënë një koment që ka inatosur keq Bleonën. “Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai, ndërkohë që Bleona menjëherë ja kthen: “Këmbët unë i hap
vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**E.N në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit”.


Bleona nuk është ndalur me aq dhe në Instastory ka publikuar profilin e djalit në fjalë dhe ka shkruar: “Bleonairs iluminojeni pak këtë qyqarin që të kuptojë që këmbët hapen dhe për nevoja të tjera, përveç nevojës që i ka hapur mami i tij”.
Shtuar më 22/08/2019, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori