Bën namin me pozat në rrjet, mbesa e ish-presidentit shqiptar prezanton të dashurin (FOTO LAJM)

E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nishani ka spikatur në Itali ku është kthyer në një modele të famshme.

Instagrami i modeles në këto ditë të ngrohta është i mbush me foto mjaft sensuale dhe provokuese siç Beniada di të bëjë.

Së fundmi mbesa e ish-presidentit ka prezantuar në Instagram edhe të dashurin, ku nuk jep shumë informacion për të veçse një foto dhe një përshkrim romantik./albeu.com/

Shtuar më 25/07/2020, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori